Pan Sathya Sai Baba przemawia ze swego Świetlistego Ciała – tom 4 [POLISH]

Lightbody_4_pl-coverNew POLISH translation of Lord Sathya Sai Baba speaks from His Lightbody book 4

Sadguru i Bóg, Bhagawan Śri Sathya Sai Baba w Tomie 4 opowiada swoim uczniom o metodach, jakich używa podczas kierowania nimi z serca na ścieżce ku samorealizacji i wyzwoleniu z Nim. Mówi też o tym, co Go zadowala i co wywołuje jego niezadowolenie w słowach, myślach i czynach jego uczniów oraz czego można oczekiwać po dojściu do samorealizacji pod przewodnictwem Boga i Sadguru, Sathya Sai Baby.

Satguru and God, Bhagavan Sri Sathya Sai Baba, in this Book 4, wishes to tell His disciples the methods He uses to guide them from within the heart to their Self realization and liberation with Him. He also speaks about that which pleases Him and displeases Him about the words, thoughts and actions of His disciples, and what to expect when one is Self realized under the guidance of God and Satguru Sathya Sai Baba.


Free PDF ebook


Excerpt

Teraz wiecie wszystko co trzeba, o tym jak połączyć się w sercu ze Mną, Sadguru i Bogiem, Sathya Sai Babą, w celu urzeczywistnienia Jaźni i wyzwolenia od ponownych narodzin. Co was czeka teraz, kiedy jesteście ze Mną w sercu? Opowiem wam o tym, abyście wiedzieli, czego oczekiwać. Przedstawię wam sposób, w jaki na ogół podchodzę do moich wielbicieli, gdy mówię do nich z serca, które dzielimy.
Przede wszystkim powinniście wiedzieć, że nie będę marnował czasu. Kiedy powiem wam coś, będę oczekiwał, że zareagujecie od razu, bez zbędnych opóźnień, zgodnie z moimi słowami, dzięki czemu będziecie zmierzali szybciej do celu, jakim jest samorealizacja. Cenię skuteczność, a mój czas i słowa są bardzo cenne, dlatego ich nie marnujcie, aby nie zabrakło wam czasu na dojście do samorealizacji ze mną kierującym wami z naszego współdzielonego serca. Straciliście już dekady czasu w tym życiu i nie osiągnęliście nic wartościowego.


Reviews

There are no reviews yet.
Send your review

FacebookTwitterGoogle+Bookmark/FavoritesGoogle GmailShare